All Stars

Celkové skóre za 6. ročníků All Stars: Východ : Západ   4 : 2

7. 2. 2018 se tentokrát uskutečnilo utkání hvězd. V již šestém utkání hvězd se opět už počtvrté za sebou podařilo zvítězit hráčům Východu a to v poměru 11:6. V utkání hraném na 3x8 minut si nepatrný náskok vybudovali již v první třetině, když skóre otevřel svou střelou Josef Kudrna. Hlavními tahouny východu v dalších minutách však byli Pepa Procházka, který se blýskl amazing individual action a Štěpán Duška, který nakonec vyhrál cenu pro nejlepšího hráče utkání. Soupeři ze Západu se drželi především ve druhé třetině kdy rozdíl branek zůstal stejný jako po třetině první. Ještě na začátku závěrečné části tlačili svého soupeře, ale po dvou obdržených brankách jejich psychika dostala poslední úder a v utkání již předváděli jen individuální výkony, které nemohli konkurovat krásným kombinacím první lajny soupeře. K nejlepším v družstvu Západu patřili Kuba Vlček a Filip Vavroušek.

Východ : Západ   11 : 6. Východ: Procházka C, Štrynek G, Duška, Kudrna, Borde, Novák,  Západ: Vlček C, Hofman G, Vavroušek, Kulíšek, Aujeský, Mocová.

Cenu útěchy (nájezdy) vyhráli v poměru 3 : 2 hráči Západu a alespoň trochu zmírnili neúspěch ze samotného utkání.

Cenu pro nejlepšího v kanadském bodování  AllStars se podařilo vybojovat zatím nejmladšímu a velmi perspektivnímu hráči Štěpánu Duškovi.

Ve střelbě na autobrankáře posbíral nejvíce bodů Marek Hofman (50), na druhém místě byl Pepa Procházka (45) a třetí v této doprovodné soutěži byl Petr Aujeský se 30 body.

Utkání bylo trochu ovliněno indispozicemi obou brankářů. Zastoupili je však na obou stranách rovnocení náhradníci.

22.12. 2016 V předvánoční čas tradičně vyplnilo již 5. utkání AllStars výběru hvězd florbalové ligy. Ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali borci Východu, kteří vyhráli 7 : 6.  Východ : Západ   7 : 6. Východ: Procházka C, Vlček Matěj G, Košnář, Kudrna Josef, Zahrádka, Šťastná, Alexa Západ: Brynych C, Havrun G, Martínek, Kulíšek, Vlček Jakub, Vavroušek, Hofman.

Cenu pro nejlepšího v kanadském bodování  AllStars se podařilo vybojovat skvělým výkonem především v 1. a 2. třetině Pepovi Kudrnovi.

Ve střelbě na autobrankáře posbíral nejvíce bodů Kuba Košnář (100), na druhém místě byl Petr Aujeský (65) a třetí v této doprovodné soutěži byl Jakub Vlček se 60 body.

22.12. 4. utkání All Stars výběrů kanadského bodování školní florbalové ligy se uskutečnilo v úterý 22. 12. od 7.00 hodin.

I když výběr Západu mohl na první pohled vypadat slabě, opak byl pravdou a tým složený převážně z mladíků, celku Východu řádně zatápěl. Poločas skončil remízou 3:3. Vloženou přestávkovou soutěž - nájezdy - vyhráli hráči Západu. Do druhého poločasu vstoupili lépe mladíci a po 4. minutách vedli již 6:3, když bodovala lajna vedená kapitánem Vlčkem na křídlech s Hofmanem a Vavrouškem. Favorité z  Východu nakonec přeskupili své řady a potvrdili tak svou sílu vítězstvím. Východ : Západ  9:7.

Další novou soutěží byla střelba na autobrankáře. Zde si nejlépe vedl Jakub Kudrna, který z pěti střel dokázal posbírat 70 bodů, druhé dělené místo patří Josefu Kudrnovi, Markovi Kulíškovi a Adamovi Kubelovi, kteří dosáhli celkem 50 bodů, na třetím místě skončil prozatimní leader kanadského bodování Jirka Boháč s 45 body.

29. 1. 2015

3. utkání All Stars výběrů kanadského bodování školní florbalové ligy se uskutečnilo tentokrát po rozdání pololetního vysvědčení. Na třetí pokus se konečně podařilo zvítězit hráčům Východu 10 : 9. Ovšem hráči Západu se jen tak nedali. V čele opět s nejlepším hráčem kanadského bodování Petrem Hobíkem a bez budoucí hvězdy ligy Filipa Vavrouška (nemoc) a také bez gólmana Pavlíka (nahradil ho Kristian Havrun) se statečně bili. Hráči Východu v mnohem kompaktnější sestavě už vedli po 2 třetině 8 : 4, ale ve třetí se ještě strachovali o vítězství. Svojí stoupající produktivitu potvrdil leader Východu Boháč a velmi dobrou přihrávkou se prezentoval Bodlák. Body ostatních hráčů si můžete prohlédnout v zápisu z utkání.

V souběžné soutěži útěchy v 6 - ti trestných nájezdech (probíhala o přestávkách) zvítězili hráči Západu jasně 3 : 0

Fotogalerii z utkání naleznete na semickém prostoru.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.1.2015

Konečná nominace pro All Stars 3. ročníku školní florbalové ligy 2014/2015:

Hráči na prvních místech v kanadském bodování podle příslušného geografického umístění bydliště v obci + hráči z Hradištka, Vestce, Bříství (obce také podle GPS) pro doplnění do počtu 6 hráčů v týmu + brankář. Hranice mezi oblastmi prochází zhruba někde u bytovek v Semicích.

Západ (Semice-Břeha, Vestec,  Bříství, Litol, Lysá) Východ (Semice -Turkov, Hradištko, Velenka, Kersko)